Naujienos

Su medaliais iš lengvosios atletikos varžybų

2023-05-24

Gegužės 24 dieną Jonavos centriniame stadione vyko Jonavos rajono lengvosios atletikos atskirų rungčių varžybos. Mūsų mokyklai atstovavo 5-8 klasių mergaičių ir berniukų komandos, kurios 100 m, 400 m, 1000 m bėgimuose, rutulio stūmimo ir šuolio į tolį rungtyse rungėsi su Ruklos ir Kulvos mokyklų komandomis. Gerai šiose varžybose pasirodė berniukai, iš kurių net keletas pagerino savo asmeninius rezultatus -  E. Skroblas geriausių savo bandymu į tolį nušoko 4,73 m, K. Bapkauskas 400 m nubėgo per 1.07 min., D. Jančinskas 100 m nubėgo per 13,76 sek. ir taip sudėjus visų kitų komandos dalyvių užimtas vietas komandinėje įskaitoje užėmė II vietą. Mergaitės pasirodė dar geriau ir vedamos asmeninius rekordus pagerinusių A. Bartošiūtės (100 m bėgimas - 14.21 sek), E. Ramanauskaitės (šuolis į tolį – 3,65 m), K. Koncevičiūtės ( 400 m bėgimas - 1,20 min) ir kitų mergaičių pasiektais gerais rezultatais užėmė I vietą, tačiau pagal varžybų reglamentą dėl per jauno amžiaus ir negalėjimo toliau vykti į finalines varžybas buvo apdovanotos II vietos medaliais. Sveikiname abi komandas su pasiektais šauniais rezultatais.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.