Stovykla ,,Žaidimų karuselė“ baigė darbą

2016-06-07

Birželio 7 dieną įvyko  priešmokyklinio ugdymo grupės vaikų, 1-5 klasių mokinių dieninės vasaros poilsio stovyklos ,,Žaidimų karuselė“, uždarymas. Stovykloje vaikai turėjo įvairios veiklos: ,,Draugų dienos“ metu žaidė susipažinimo žaidimus, mokėsi linksmųjų skaičiuočių, aiškinosi stovyklavimo taisykles, žaidė didaktines lietuvių kalbos estafetes. ,,Gamtos dieną“ stovyklautojai atliko linksmąją mankštą, žaidė improvizacinius žaidimus, mėgdžiodami gyvūnus, mokėsi didaktinių lietuvių kalbos žaidimų ,,Kiškių šeimynėlė“, ,,Vanagai ir balandžiai“, ,,Buldogai‘ ir kt. Mokyklos parke visiems patiko orientaciniai žaidimai ,,Kur pasislėpė žaislai?“. ,,Komandinių sportinių žaidimų dieną“ vaikai  žaidė kvadratą, futbolą, estafetes, krepšinį. Savo išradingumą bei kūrybiškumą stovyklos dalyviai pademonstravo ,,Kūrybos dienoje“. Buvo išrinkti net 4 geriausi mažieji poetai, sukūrę puikius ketureilius apie stovyklą: Eiviltas, Mangirdas, Paula ir Andrėja. Jie buvo apdovanoti kūrybiškumo medaliais.Stovyklautojai kūrė dar niekam nežinomas estafetes, ketureilius apie stovyklą,  siužetinius, netradicinius žaidimus ,,Kas aš esu?“, ,,Paklydėlis“ ir kt. Laikas neprailgo. Baigėsi stovyklavimo veikla paskutine diena, kuri vadinosi ,,Žaidimų pynės diena“. Šios dienos metu vaikai  žaidė pačius įvairiausius žaidimus:  tuos, kurių dar nemokėjo ir visiems gerai žinomus, bet labai mėgstamus. Stovykloje žaidimai sukosi karusele ir vaikams išliko atmintyje daug naujų žaidimų, įdomių veiklų. Paskutinę stovyklos dieną aptarėme visas veiklas  vaišindamiesi. Visi stovyklautojai buvo  draugiški, drausmingi, mandagūs, supratingi bei tolerantiški vieni kitiems.

Ačiū vaikams, už puikų laiką stovykloje. Ačiū šauniai pedagogų komandai.

Milda Bernotienė, pradinių klasių  mokytoja metodininkė