Naujienos

Startas programoje „Kompiuteriukų ralis 2020“

2020-01-10

2020 m. sausio 10 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje Vilniuje vyko šventinis Kompiuteriukų paramos fondo IT edukacijos programos „Kompiuteriukų ralis 2020“ atidarymo renginys. Susirinko beveik 200 mokytojų iš atrinktų 80 mokyklų dalyvauti nepamirštamoje IT kelionėje kartu su vaikais. Dalyvauti šiame renginyje buvo pakviestos ir mūsų mokyklos mokytojos Irma R. (matematikos ir informacinių technologijų mokytoja) ir Neringa R. (matematikos mokytoja). Renginys prasidėjo oficialia dalimi, kur projekto vadovė tarė sveikinimo žodžius ir pristatė „Kompiuteriukų ralio 2020“ programą. Įdomius pranešimus skaitė kiti renginio svečiai. Vėliau mokykloms buvo įteikti Micro:bit kompiuteriukų komplektai, kurie bus reikalingi projekto vykdymo metu, vyko fotosesija, pokalbiai, ekskursija po biblioteką. Antroji renginio dalis – praktiniai mokymai „Įvadas į „BBC Micro:bit“ aplinką ir papildomo funkcionalumo programavimą elektronikos priedais panaudojimą pamokose“ mokytojams. Didžiausios sėkmės mokiniams ir mokytojoms vykdant projekto veiklas.

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, matematikos ir informacinių technologijų mokytoja

Neringa Razumienė, matematikos mokytoja

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.