Naujienos

Stalo teniso tarpzoninėse varžybose

2019-02-10

Vasario 10 dieną Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos stalo teniso sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninės stalo teniso varžybos. Mūsų mergaičių komanda, kurioje žaidė Gabija Ilgūnaitė, Dominyka Ragauskaitė, Ernesta Ragauskaitė ir atsarginė žaidėja Dovilė Šveikauskaitė šauniai atstovavusi Jonavos rajoną. Jos 3:2 nugalėjo Ukmergės rajono Taujėnų gimnazijos sportininkes, 0:3 nusileido Kėdainių rajono Krakių M. Katkaus gimnazistėms ir 3:0 nugalėjusios Raseinių Viduklės S. Stanevičiaus gimnazistes iškovojo 2 vietos taurę. Sveikiname merginas su šauniu pasirodymu.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2020 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.