Sporto diena

2017-02-28

Sporto dienos veiklas 1-4 klasių mokiniai pradėjo nuo šūkio plakatų kūrimo. Juos – spalvingus, judėti ir sportuoti skatinančius- pasikabinome salėje, kad palaikytų sportinę dvasią. Sporto raidžių dėlionė buvo skirta rasti ir sudėlioti garsių sportininkų pavardes ir sporto šakų pavadinimus, žodžius, susijusius su sportu ir fiziniu aktyvumu. Mokiniai ne tik sėkmingai atliko užduotį, bet ir papasakojo vieni kitiems apie sportininkus, garsinančius Lietuvą, mažiau žinomas sporto šakas.

Linksmai visus nuteikė muzikinė mankšta. Estafečių, kvadrato, virvės traukimo varžybose rungtyniavo Lino, Nerijaus, Rugilės ir Pauliaus komandos. Ypač atkakli ir permaininga kova vyko traukiant virvę. Estafetėse ir kvadrato varžybose pirmavo Lino komanda, virvės traukime – Nerijaus komanda. Lankus geriausiai suko pirmokė Agnė, antrokė Vilija, trečiokė Viltė Marija, ketvirtokai: Rugilė, Andrėja, Linas.

Džiugu, kad mūsų mokiniai mėgsta sportuoti, moka pasidžiaugti savo ir draugų laimėjimais.

Inga Kazokaitytė, 4 klasės mokytoja