Naujienos

Spalis - mokyklų bibliotekų mėnuo

2017-10-31

Spalio mėnuo įdomus ir kūrybingas laikas veiklomis pradinių klasių mokiniams mokyklos bibliotekoje, nes šį mėnesį bibliotekininkė organizavo įvairias veiklas. Pirmokai aktyviai atsakinėjo į klausimus apie įvairias pasakas, klausėsi įgarsintos pasakos ,,Bjaurusis ančiukas“ ir piešė šios pasakos veikėjus. 2-4 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje, bandė atpažinti pasakų herojus ar pasakose vykstančius įvykius, dėliojo ir klijavo įvairių pasakų: "Katinėlis ir gaidelis", "Ropė", "Trys paršiukai", "Vilkas ir septyni ožiukai" ir kt. dėliones. Trečiokams vyko ir klasės valandėlė ,,Mano svajonių skirtukas“ bibliotekoje, kurioje kiekvienas mokinys išsirinkęs skirtuką, jį "puošė" tomis spalvomis, kuriomis norėjo. Mokiniai puikiai dirbo ir kiekvienas sukūrė po unikalų žymeklį knygai.

Livija Kurganova, bibliotekininkė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.