Naujienos

Solidarumo bėgimas 2023

2023-10-19

2023 m. spalio 19 d. visa Jonavos r. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro bendruomenė: nuo pačių mažiausių iki didžiausių aktyviai dalyvavo jau 10 kartą mokyklos vykdomame Solidarumo bėgime 2023. Šiandien labai svarbi bendrystė, vieni kitų palaikymas, atjauta, pagalba. 2023 m. Solidarumo bėgimo tikslai: bendrystė ir solidarumas kitų atžvilgiu, parama ir pagalba silpnesniems, emocinės ir fizinės sveikatos stiprinimas. Projekto tikslas yra ne tik surinkti lėšų, bet ir puoselėti solidarumą tarp skirtingų kultūrų, socialinės aplinkos ir įvairaus amžiaus moksleivių. Susibūrę bendrai sportinei veiklai vaikai, vedini kilnių tikslų, stengiasi nubėgti kuo daugiau solidarumo kilometrų ir padėti kitiems vaikams. Visi kartu džiaugiamės, kad šis bėgimas tapo jau mūsų mokyklos tradicija ir šiais metais turime galimybę prisidėti prie Lietuvos ir Ukrainos vaikų gerovės. Dėkojame visiems dalyviams už dalyvavimą, gerą nuotaiką bei geranoriškumą kasmet prisijungiant prie organizacijos „Gelbėkit vaikus“ socialinės iniciatyvos Solidarumo bėgimas.

 

Irma Rodaitienė, matematikos ir IT mokytoja, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo, biologijos, fizikos mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.