Naujienos

Smiginio varžybų prizininkai

2019-03-07

Kovo 7 dieną Jonavos sporto arenoje vyko Jonavos rajono mokyklų žaidynių smiginio varžybos. Varžybose dalyvavo mūsų merginų ir vaikinų komandos. Vaikinai (Mindaugas Juozapaitis ir Rimgaudas Kačinskas) 2:0 įveikė Upninkų sportininkus, vienodu rezultatu 1:2 pralaimėjo J. Ralio gimnazijos ir R. Samulevičiaus progimnazijos sportininkams ir 2:1 sugebėjo nugalėti Senamiesčio gimnazijos atstovus, kas garantavo mūsų komandai 3 vietos medalius.

Mergaičių komanda (Miglė Skorobogatova ir Ernesta Ragauskaitė) po atkaklios kovos 1:2 pralaimėjusios J. Ralio gimnazijos komandai atstovavusioms buvusioms mūsų mokyklos mokinėms Gretai Mockutei ir Gustei Pranskūnaitei, vėliau vienodais rezultatais 2:1 sugebėjo nugalėti Senamiesčio gimnazistes ir Upninkų pagrindinės mokyklos atstoves pasidabino 2-sios vietos medaliais. Sveikiname mūsų mokyklos abi komandas, sugebėjusias šauniai pasirodyti varžybose ir užimti prizines vietas.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.