Smiginio finaluose Žiežmariuose

2017-03-17

Kovo 17 dieną Žiežmarių gimnazijos sporto salėje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių smiginio finalinės varžybos. Jonavos rajonui atstovavo mūsų mokyklos mergaičių komanda Greta Mockutė ir  Alina Ratautaitė, laimėjusios rajoninėse varžybose.

Burtų tvarka mūsų mokyklos komanda varžėsi su Biržų, Molėtų ir Lazdijų rajonų komandomis nugalėtojomis. Mėrgaitės, atkakliai varžydamosis su šių rajonų komandomis iškovojo vieną pergalę ir grupėje užėmė 3 vietą. Taip galutinėje įskaitoje pasidalindamos 17-24 vietas. Sveikiname mergaičių komanda su debiutu tokio rango  varžybose ir geru pasirodymu.

Dainius Bisigirskas,  kūno kultūros mokytojas