Naujienos

„SMART KIDS“ anglų k. respublikinė viktorina mūsų mokykloje

2022-05-12

Gegužės 12 d. mūsų mokykloje vyko respublikinė anglų kalbos 2–4 klasių mokinių „Smart Kids“ viktorina, kurioje dalyvavo ir varžėsi 4 komandos: Jonavos Samulevičiaus progimnazijos, Jonavos pradinės mokyklos, Kėdainių „Ryto“ progimnazijos ir mūsų mokyklos trečios klasės mokiniai Emilija, Meda, Nojus, Lukas ir Karolis. Komandos atsakinėjo į viktorinos klausimus, rinko taškus. I-os vietos nugalėtojai tapo Jonavos Samulevičiaus progimnazijos, II-os – Jonavos pradinės mokyklos, III-čios – mūsų mokyklos komanda. Dėkojame mokytojams ir mokiniams už dalyvavimą, puikų pasirodymą ir gerai kartu praleistą laiką.

Aurelija Kukienė, anglų kalbos vyr. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.