Smagios veiklos „Žaliųjų idėjų festivalyje 2024“

2024-06-05

Birželio 5 dieną Vilniuje, Lietuvos Respublikos Prezidentūros kanceliarijoje, vyko jau ne pirmus metus LR prezidento Gitano Nausėdos inicijuojamas renginys „Žaliųjų idėjų festivalis“. Šiemet festivalyje lankėsi ir mūsų mokyklos aktyviausi bei geriausiai besimokantys mokiniai.

Prezidentūros kanceliarijos vidiniame kiemelyje vyko įvairios viktorinos, aktyvūs žaidimai, įdomios ir turiningos veiklos, kuriose visi norintys galėjo išbandyti savo gebėjimus bei buvo apdovanoti veiklų organizatorių įsteigtais prizais. Nei vienas dalyvis neliko be apdovanojimų. Vėliau mūsų mokyklos komanda Prezidentūros pastate, Kolonų salėje, dalyvavo protmūšyje, kurį moksleiviams vedė žinomas žurnalistas, televizijos laidų vedėjas Ignas Krupavičius. Grįžome puikiai praleidę laiką, pasisėmę žinių ir pasivaržę, kupini teigiamų emocijų. Džiaugiamės galimybe dalyvauti šauniai suorganizuotame renginyje.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

2024 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.