Naujienos

SKAUTŲ "Laukiniai įgūdžiai' SAUSIS"

2023-01-28


            Jonavos rajono savivaldybės finansuojamose Lietuvos skautijos NVŠ programose „Vilkų nuotykiai“ (1-4 kl.) ir „Skautiškos ekspedicijos“ (5-8 kl.) dalyvauja mūsų rajone veikiančios dvi skautų draugovės. Medeinės (Bukonių) draugovės skautai beveik kiekvieną mėnesį renkasi į naktinės sueigas, kurių metu mokosi pagal jaunimo programos programą ruošdamiesi stovyklavimo gamtoje stovykloms ir renginiams. 
            Sausio 27-28 d. Bukonių mokykloje - daugiafunkciame centre vyko LS Kauno krašto Šventosios tunto Medeinės (Bukonių) ir Justino Vareikio draugovių skautų naktinė sueiga "Laukiniai įgūdžiai' SAUSIS" - mentorių vedami užsiėmimai, vakaro laužo programa, sportinės estafetės, bendra vakarienė... Labai smagi bendrystė, skautiška draugystė. 
Skautukai veikia mokydami ir mokydamiesi per patirtį, vadovės džiaugiasi vaikų nenuilstamu noru veikti...

                                 Dalia Autukienė, LS Kauno krašto Šventosios tunto Medeinės draugovės draugininkės pavaduotoja 

                

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.