Skautai - "Už saugią Lietuvą-už saugią Jonavą"

2016-09-03

Kartu su gausybe įstaigų ir organizacijų renginyje "Už saugią Lietuvą-už saugią Jonavą" dalyvavo Lietuvos skautijos Kauno krašto Šventosios tunto Medeinės ir Justino Vareikio draugovių skautai.
Skautai į sceną įžygiavo šūkiuodami "Mes esam skautai iš Šventosios tunto" ir padainavo lietuvių liaudies dainą "Šalavijų lova" bei pačių sudarytą jiems labiausiai patinkančių skautiškų dainų "mix'ą",
Skautų erdvės lankytojams, norintiems gauti žalią "pramogų" lipduką (surinkę 4 lipdukus iš pramogų, sveikatos, švietimo ir saugumo erdvių galėjo nemokamai šokinėti ant batuto) reikėjo pasirinktinai išsikepti skautišką duonelę, išmokti pinti draugystės apyrankę arba nusipinti virvutę pagal vikingus.
Džiaugiamės, kad skautiškose veiklose aktyviai dalyvavo ir įvairaus amžiaus vaikai, ir jų tėveliai bei seneliai.
O skautai ir kitus išmokė norimų dalykų, ir patys pasilinksmino smagiose renginio erdvėse ir organizatorių siūlomose pramogose.
Dalia Autukienė, skautų vadovė