Skaitymo diena

2017-04-20

Balandžio 20 dieną skaitymo dienos veiklas 1-4 klasių mokiniai pradėjo nuo muzikinio spektaklio ,,Troliai mumiai ir burtininko skrybėlė“, kurį sukūrė Nasių vasaros teatras. Mokiniai spektaklį žiūrėjo atidžiai, nes laukė daug užduočių: pažinti veikėjus, užrašyti veikėjų vardus, nupiešti įdomiausią veikėją. Mokiniai ne tik sėkmingai atliko užduotis, bet sugebėjo gražiai pristatyti savo kūrybinius darbus.

Raiškiai skaitė mokiniai savo pasirinktus eilėračius. Didelį džiaugsmą sukėlė 4 klasės mokiniai: Andrėja, Sabrina, Paulius ir Rugilė, nes skaitė ir vaidino pasaką ,,Katinėlis ir gaidelis“. Mokiniai džiaugėsi, kad galėjo pabūti tikrais aktoriais.

Džiugu, kad mūsų mokiniai gali džiaugtis ir būti laimingi skaitydami.

Jolita Pranskūnienė, 2 klasės mokytoja