Naujienos

Skaitovų vakaras mūsų mokykloje

2019-05-14

2019 m. gegužės 14 d. mūsų mokykloje-daugiafunkciame centre vyko skaitovų vakaras, skirtas 2019-ieisems – vietovardžių metams. Džiaugiamės, kad šiame renginyje taip pat dalyvavo Jonavos r. Upninkų bei Jonavos ,,Lietavos“ pagrindinių mokyklų mokinių komandos ir jų mokytojos.

Vakaras prabėgo nepastebimai, nes veiklos, kuriose dalyvavo mokiniai, kaip jie patys vėliau sakė, jiems labai patiko. Jie kūrė inscenizacijas pagal įvairius su vietovardžiais susijusius padavimus, taip bandydami juos ,,prakalbinti“, dalyvavo orientacinėse varžybose, ieškodami mokykloje ir jos teritorijoje ,,pasislėpusių“ vietovardžių, daug įdomios ir naudingos informacijos apie įvairias Lietuvos vietoves sužinojo  atkaklioje viktorinoje, reflektuodami kūrėme penkiaeilius, taip pasidalindami šio vakaro įspūdžiais.

Dėkojame už žaismingą vakaro dalyvių susipažinimo organizavimą ,,Lietavos“ pagrindinės mokyklos mokinei Kotrynai, už pagalbą dalyvaujant veiklose mokytojai Vitai Montvilienei ir mokytojai Margaritai Danilevičienei.

Viso vakaro metu džiaugiamės šiltu mokinių bendravimu ir bendradarbiavimu, jų aktyvumu, kūrybiniais sugebėjimais, noru kitaip, netradiciškai praleisti antradienio vakarą. Tikimės, kad tokie skaitovų vakarai taps gražia tradicija.

 

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. vyr. mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.