Naujienos

„Skaitovų diena“ pradinėse klasėse

2019-03-27

Pradinių klasių mokiniai aktyviai dalyvavo KPV dienos ,,Skaitovų diena“ veiklose. Vaikai susipažino su metų knygos rinkimuose dalyvavusiomis knygomis vaikams, demonstravo puikias žinias viktorinoje ,,Draugaujame su knyga‘‘. Kiekviena klasė kūrė perskaitytų knygų namelius, mokėsi vieni kitiems taip pristatyti knygeles, kad sudomintų ir paskatintų kuo dažniau jas atsiversti. Mokiniams ypač patiko skirtukų gamyba – tad visi galėjome pasidžiaugti žaismingais darbeliais: zuikučiais ir lapiukais, velniukais ir pabaisiukais...

Kokia skaitovų diena be skambių eilėraščių posmų! Meninio skaitymo konkurse dalyvavo 12 pradinukų. Skaitovai sužavėjo klausytojus, įtaigiai perteikdami skaitomų kūrinių nuotaikas. Vertinimo komisijos sprendimu pirmoji vieta atiteko 3 kl. mokinei Agnei Bartošiūtei, antroji – 4 kl. mokiniui Eiviltui Skroblui, trečiąja vieta pasidalijo 2 kl. mokinė Iveta Vaičiulytė ir pirmokė Elinga Ramanauskaitė. Visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, skaitovų medaliais ir saldžiaisiais prizais. Nugalėtojai – knygomis.

Bibliotekininkė Evelina Aleliūnienė pasidžiaugė, kad vaikai noriai lankosi bibliotekoje, paminėjo aktyviausius skaitytojus, paragino dalyvauti motyvavimo skaityti projekte ,,Skaitau-daugiau žinau“.

 

Inga Kazokaitytė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.