Šimtadienio šventė

2017-02-24

Vasario 24 dieną dešimtokai pradėjo skaičiuoti paskutines 100 dienų mūsų mokykloje. Kaip ir kiekvienais metais šventę organizavo devintokai, kurie šiemet buvo itin išradingi ir surengė savo draugams Šimtadienio teismą. Renginio metu dešimtokams buvo priminta, kad jau gana krėsti išdaigas, sprukti iš pamokų.

Dešimtokus kaltino ir teisino mokyklos mokytojai bei jaunesnieji mokiniai. Dešimtokams teko ir paplušėti – atlikti 6-8 klasių mokinių sugalvotas išradingas ir šmaikščias užduotis. Įveikę visas jaunesniųjų draugų kliūtis dešimtokai gavo išradingą dokumentą, patvirtinantį šimtą dienų iki... Taip pat buvo  įteiktas kalendorius, kuris kasdien primins, kad vis mažiau dienų lieka iki pasiekimų patikrinimų.

Šventės metu dešimtokus sveikino ir sėkmės linkėjo pirmoji mokytoja Jolita Pranskūnienė, klasės vadovė Svetlana Vorobjova, direktorės pavaduotoja Irma Rodaitienė, buvusi mokyklos direktorė Elena Tuzovienė bei kiti mokytojai.

Šimtadienio šventė baigėsi dešimtokų suruoštomis vaišėmis. Tikimės, kad ši šventė paliks dešimtokams šiltus ir smagius prisiminimus.

Aurelija Kukienė, anglų kalbos mokytoja, 9 klasės vadovė