Naujienos

Šimtadienio šventė ,,Ateivių invazija“

2018-03-02

Kovo 2 dieną mokykloje vyko dešimtokų Šimtadienio šventė, kurios metu dešimtokai ,,pavirto“ ateiviais iš kitų planetų. Norėdami gauti Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro pilietybę ,,ateiviai“ turėjo atlikti įvairias užduotis: sudėlioti ateivio portretą, dainuoti, šokti, vaidinti. Būsimieji piliečiai turėjo parodyti savo išradingumą, kūrybiškumą bei atlikti visų žemės planetos zonų atstovų parengtas užduotis. ,,Ateiviai“ puikiai išlaikė visus išbandymus ir gavo Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro pilietybės pažymėjimus. Mokyklos direktorė palinkėjo sėkmės, kuri lydėtų likusias 100 dienų ir patarė laikytis žemės planetos žmonių taisyklių bei sėkmingai baigti pagrindinio ugdymo programą.

Laima Mačiūnienė, 9 klasės vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.