,,Sidabriniai česnakai 2018”

2018-04-20

Kaip ir kiekvienais metais, balandžio mėnesį,  mokykloje vyko tradicinis renginys – “Sidabriniai česnakai 2018”.

Šį kartą pasirinkome “Sidabrinių česnakų” tema buvo ,,TV šou”. Kiekviena klasė pasirinko TV programą, parengė pasirodymą.

Renginį vedė 9 klasės mokiniai Gabija Ilgūnaitė ir Nojus Grockis.

1-4 klasių mokiniai visus džiugino “Dainų dainelės” TV programa (mokytojos Inga Kazokaitytė, Milda Bernotienė, Jolita Pranskūnienė), 5 klasė pristatė TV laidą “Ar esi gudresnis už penktoką?” (mokytoja – Neringa Razumienė), 6 klasė – “Vaikinai prieš merginas” (mokytoja Aistė Pilipavičiūtė), 7 klasė –  “Prajuokink mane” (mokytoja Irma Rodaitienė), 8 klasė – TV laidą “Meilės penkiakampis” (mokytoja Dovilė Bisigirskienė), 9 klasė – TV laidą “Gero vakaro šou” (mokytoja Laima Mačiūnienė), 10 klaė – TV laidą “Teleloto” (mokytoja Aurelija Kukienė).

Už įvairius nuopelnus ir pasiekimus renginio metu mokiniams ir mokytojams buvo įteiktos nominacijos.

Šventė buvo linksma ir nuotaikinga, džiaugiamės mokinių ir mokytojų kūrybingumu ir išradingumu. Be to, ir savaitgalį pradėjome labai puikiomis nuotaikomis.

Svetlana Vorobjova, rusų kalbos ir etikos mokytoja

Aurelija Kukienė, anglų kalbos mokytoja

Laima Mačiūnienė, dailės ir technologijų mokytoja