Naujienos

Septintokų ir aštuntokų išvyka

2021-06-22

Birželio 22 d. septintos ir aštuntos klasės mokiniai lankėsi Jonavos rajone, Survilų kaimo turizmo sodyboje, esančiame basakojų take.

 

Septintokai ir aštuntokai, mokslo metų pabaigai, apsilankė Jonavos rajone Šveicarijos kaime Survilų kaimo turizmo sodyboje esančiame basakojų take, kuriame galima patirti gamtą visais penkiais savo pojūčiais! Danga take yra pati įvairiausia – kankorėžiai, pelkės, durpės, molis, žvyras, nugludintas stiklas, spygliai, šiaudai, kliūčių ruožas ir daugybė kitų. Takas yra daugiau nei kilometro ilgio, tad daugelis pajautė visą netikėtų pojūčių gamą ir teigiamų emocijų bei energijos antplūdį. Pasibaigus sunkiems mokso metams,  pasivaikščiojimas basakojų taku tikra atgaiva mokiniams. Pasivaikščiojimo metu atpalaiduojamos pavargusias pėdos, pagerinama kraujo ir limfos cirkuliacija, sustiprinamas sąnarių paslankumas galūnėse, pėdų oda tampa švelni, užplūsta lengvumo pojūtis. Basakojų takas sumažina stresą. Mokiniai tikrai patyrė gerų įspūdžių, svarbiausia pabuvo gamtoje, pakvėpavo miško oru. Smagiai nusiteikę, galima sakyti pasitiko išsvajotas atostogas.

Gražios ir smagios vasaros visiems!

 

Jolita Minkštimaitė, 7 klasės vadovė,

Neringa Razumienė, 8 klasės vadovė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.