Sėkmingas pasirodymas pavasario kroso varžybose

2024-05-09

Gegužės 9 dieną Neries upės krantinėje vyko Jonavos rajono mokinių lengvosios atletikos pavasario kroso varžybos. Mūsų mokyklai įvairiose amžiaus grupėse atstovavo 15 mokinių, kurie varžėsi 500 ir 1000 metrų bėgimo distancijose. Džiaugiamės sėkmingu mokinių pasirodymu, kurie nepabūgę vėsaus oro ir lietaus aktyviai bėgo savo distancijas ir aplenkė ne vieną varžovą. Tik vieno žingsnio iki medalių pritrūko 3 klasės mokinei Austėjai Pauliukevičiūtei, 5 klasės mokiniui Linui Žliobai ir 8 klasės mokinei Agnei Bartošiūtei, kurie užėmė aukštas 4 vietas. Šauniai savo distanciją nubėgo 3 klasės mokinys Dovydas Lingys, kuris rungdamasis su bendraamžiais ir metais vyresniais berniukais užėmė 2 vietą, o geriausiai vėl sekėsi 6 klasės mokinei Elingai Ramanauskaitei, kuri 500 metrų bėgime puikiai startavusi ir išlaikiusi aukštą tempą iki pat finišo užėmė 1 vietą ir buvo apdovanota taure ir medaliu. Smagu, kad kiekvienais metais atsiranda vis daugiau mokinių, norinčių  dalyvauti šiose varžybose ir sveikiname net tris 2 klasės mokinius, kuriems tai buvo debiutas tokiose varžybose.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas

2024 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.