Šaunus šaškininkų pasirodymas

2015-04-16

JKKSC patalpose vyko Jonavos rajono  mokinių olimpinio festivalio 5 - 12 klasių mokinių šaškių varžybos. Varžybose dalyvavo 5 komandos. Mūsų mokyklos komanda, kuriai atstovavo R. Pranskūnas, D. Ostreika, A.Ratautas ir V. Garlinskaitė,  rezultatu 6:2 nugalėjo "Lietavos" ir R. Samulevičiaus mokyklų sportininkus, taikiai 4:4 sužaidė su J. Ralio gimnazistais ir 2:6 pralaimėjo būsimiems nugalėtojams - Senamiesčio sportininkams. Surinkę 18 taškų, mūsų mokyklos šaškininkai užėmė garbingą II vietą ir buvo apdovanoti medaliais ir diplomu.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas