Naujienos

Šaunūs mūsų stipruoliai

2019-01-23

Sausio 23 dieną Jonavos KKSC patalpose vyko Jonavos rajono kaimo vietovių mokyklų svarsčių kėlimo varžybos. Puikiai jose pasirodė mūsų mokyklos sportininkai. Mindaugas Juozapaitis svorio kategorijoje iki 73 kg, girų stūmimo ir rovimo rungtyje pagerino savo asmeninius rekordus 70 ir 200 kartų atitinkamai ir užėmė 1 vietą. Rimgaudas Kačinskas su 35 k stūmimo ir 103 kartais rovimu taip pat buvo pirmas 78 kg kategorijoje. Arūnas Ratautas, svorio kategorijoje iki 58 kg, su 19 stūmimo ir 87 rovimo kartais taip pat gerino savo rezultatus. Dar pirmas vietas savo svorio kategorijose užėmė Vykintas Kurmelis (10;61), Revaldas Vienažindis (21;53), Ričardas Kurmelis (20;64) ir Dovilė Šveikauskaitė (51). Laurynas Augūnas (1;32) tenkinosi 2-ąja vieta.

 Sveikiname mūsų mokyklos stipruolius su šauniu pasirodymu ir linkime sėkmės tarpzoninėse varžybose jau šį penktadienį Jonavoje.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2021 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.