Šauniausių mamyčių šventė 2016

2016-04-29

Pavasariui pradėjus žaliai puošti medžius, pasirodžius pirmiesiems gėlių žiedams į žemę ateina gražiausia metų šventė – Motinos diena.

Balandžio 29 d. mokykloje vyko šventė – koncertas „Begalinės meilės apsupty, tau dėkoju, mama, kad esi“. Gražiausias dainas, eilėraščius ir šokius tą dieną brangiausioms mamytėms ir močiutėms dovanojo mokyklos IUG, PUG ir 1-10 klasių mokiniai. Mokinių klubas šventės metu surengė šauniausių mamyčių protmūšį, kuriame mamos turėjo atsakyti į mokinių sugalvotus klausimus, atspėti savo vaikų norus ir svajones, mamų choras turėjo kartu atlikti dainą „Mamos suknelė“. Šventės metu minėjome ir Šokio dieną, tadšokių būrelio mokinėsmokė visus mokinius, mamas, močiutes atlikti šokį ir pašokti kartu.

Dovilė Bisigirskienė, lietuvių kalbos mokytoja