Naujienos

Šaškių finalinėse varžybose

2019-05-03

Šių metų gegužės 3 dieną Jonavos sporto arenoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų komandinės finalinės šaškių varžybos. Varžybose dalyvavo 24 komandos. Mūsų mokyklos komanda, kurią sudarė Arūnas Ratautas, Vykintas Kurmelis, Mindaugas Juozapaitis ir Paulina Gervytė, varžėsi 9 turų šveicariškos sistemos varžybose. Taigi, mūsų mokyklos komanda 6:2 įveikė Zarasų r. Turmanto pagrindinės mokyklos komandą, 4:4 lygiosiomis sužaidė su Joniškio r. Gataučių M. Katiliūtės mokykla, 1:7 nusileido Kėdainių r. Krakių M. Katkaus gimnazistams, 3:5 nusileido Biržų r. Papilio pagrindinei mokyklai, 8:0 įveikė Kelmės r. Liolių pagrindinę mokyklą, 0:8 nusileido Radviliškio r. Pociūnėlių pagrindinei mokyklai, 3:5 pralaimėjo Klaipėdos r. Veiviržėnų J. Šaulio gimnazijai, 8:0 įveikė Tauragės r. Lauksargių pagrindinę mokyklą ir 5:3 nurungė Kretingos r. Kartenos mokyklos sportininkus. Susumavus visus rezultatus, mūsų sportininkai užėmė aukštą 11 vietą, kuri yra geriausias mūsų mokyklos šaškininkų pasiekimas jau daugelį metų dalyvaujant finalinėse šaškių varžybose. Sveikiname mūsų sportininkus su šiuo šauniu pasiekimu.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.