Naujienos

Saldumynų mugė - Kalėdinei sriubai

2018-12-20

Mokyklos mokiniai, mokytojai ir tėveliai aktyviai dalyvavo tradiciniame labdaros renginyje Saldumynų mugė - Kalėdinei sriubai”. Mokiniai namuose su tėveliais bei mokykloje padedant technologijų mokytojai Laimai M. kepė įvairius skanėstus. Gruodžio 20 d. pertraukų metu mokiniai pakvietė į mugę visą mokyklos bendruomenę. O kad mugėje būtų smagiau, vyko Laimės šulinys”. Jį organizavo specialioji pedagogė Livija K. ir logopedė Ilona R. Po pamokų su kepiniais aplankėme Bukonių seniūnijoje esančias įstaigas.

Akcijai „Maltiečių sriuba 2018“ paaukojome 126 eurus.

Džiaugiamės galėdami surinktomis lėšomis padėti tiems, kam labiausiai reikia mūsų atjautos ir pagalbos.

 

Jolanta Vilkaitė, socialinė pedagogė

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.