Naujienos

Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena

2017-09-01

         Mokyklos - daugiafunkcio centro bendruomenė 2017-2018 m. m. pradėjo Mokslo ir žinių dienos švente. Bendruomenės narius sveikino maironiečiai, vadovaujami mokytojos Aistės Pilipavičiūtės, pirmokėliai ir dešimtokai, mokyklos direktorė Dalia Autukienė. 
        Sėkmingų mokslo metų vaikams, mokiniams, mokytojams ir tėveliams linkėjo LR Seimo narys Rimantas Sinkevičius, Jonavos rajono savivaldybės meras Eugenijus Sabutis, buvusi mokyklos direktorė Elena Tuzovienė, Bukonių seniūnijos seniūnas Arturas Narkevičius, ŽŪB AUGA LANKESA vadovas Saulius Drulia, tėvų klubo mamos Inga Rimienė ir Nijolė Mockienė. Už skambias melodijas nuoširdžiai dėkojame Upninkų KC liaudiškos kapelos muzikantams ir jų vadovui Justinui Diržinskui. 
         Pirmoji klasės valanda: susitikimas su klasės vadove, susitikimas su bendraklasiais...
         Sėkmingų mokslo metų!!!

Atgal

 
  2017 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.