Rudens žaidynės ,,Rudenėlis bėga bėga, o kartu su juo ir mes“

2016-10-19

Spalio 19-ą dieną Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Jonavos rajono kaimo mokyklų 1-4 klasių mokinių rudens žaidynės ,,Rudenėlis bėga bėga, o kartu su juo ir mes‘‘. Į renginį atvyko Kulvos A. Kulviečio mokyklos bei Upninkų pagrindinės mokyklos komandos. Sužavėjo išradingi visų komandų prisistatymai. Na, o po nuotaikingos mankštos, kurią pravedė  7-8 klasių ritminių šokių būrelio narės,  mažųjų sportininkų laukė linksmosios estafetės, susijusios su rudeniu. Gilių paieška, bulvių ritulys, kankorėžių nešimas šaukštuose, obuolių perdavimas – užduotys iš vaikų pareikalavo vikrumo, atkaklumo ir greitos orientacijos. Komandos aktyviai rungtyniavo, palaikomos savo komandos narių, žiūrovų bei vertinimo komisijos.

Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai. I-ąją vietą užėmė  Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro komanda.  II-oji vieta atiteko Upninkų pagrindinės mokyklos komandai. III-ąją vietą užėmė Kulvos A. Kulviečio mokyklos komanda.

Tačiau svarbiausia, kad vaikai pajuto judėjimo džiaugsmą, susipažino su savo bendraamžiais ir smagiai praleido laiką.

Inga Kazokaitytė, 4 klasės mokytoja

Jolita Pranskūnienė, 2 klasės mokytoja