Naujienos

Rudens žaidynės „Pasivyk rudenėlį“

2018-10-24

Spalio 24-ą dieną vyko tradicinės Jonavos rajono kaimo mokyklų 1-4 klasių mokinių rudens žaidynės ,,Pasivyk rudenėlį“. Džiugu, kad kaip ir kasmet sulaukėme Jonavos r. Upninkų pagrindinės mokyklos komandos, kuri atvyko nusiteikusi smagiai kartu pažaisti ir parungtyniauti.

Dalyvius ir žiūrovus  į nuotaikingą mankštą pakvietė ritminių šokių būrelio narės. Po išradingo komandų prisistatymo laukė rudeniškos rungtys. Bulvių ritulys ir sodinimas, obuolio nešimas, o ypač gebėjimas surasti gilę, atpažinti medžių vaisius iš vaikų pareikalavo vikrumo, greitos orientacijos bei žinių apie gamtą. Atlikusios kūrybinę užduotį ,,Draugystės karoliai“, komandos apsikeitė suvertais karoliais su nuoširdžiais kiekvieno vaiko palinkėjimais. Vienas iš jų – susitikti ir kitąmet. Už puikiai atliktas užduotis komandos apdovanotos prizais -  taurėmis ir medaliais.

Mokiniai smagiai ir turiningai praleido laiką ir atsisveikino iki kito rudens.

 

Inga Kazokaitytė, pradinių klasių mokytoja

Jolita Pranskūnienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.