Naujienos

Rudens žaidynės ,,Lenktynės su rudenėliu“

2017-10-12

Spalio 12-ą dieną Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko Jonavos rajono kaimo mokyklų 1-4 klasių mokinių rudens žaidynės ,,Lenktynės su rudenėliu“. Į jau tradiciniu tapusį renginį atvyko Upninkų pagrindinės mokyklos komanda. Dalyvius ir žiūrovus  linksmu šokiu pasveikino ritminių šokių būrelio narės. Jos pravedė ir nuotaikingą mankštą. Po komandų prisistatymo laukė rudeniškos rungtys. Gilių paieška, bulvių rinkimas, kankorėžių perdavimas draugams, šuoliavimas su maišais – užduotys iš vaikų pareikalavo vikrumo, ištvermės ir greitos orientacijos. Teko gerai pasukti galvas surandant ir atpažįstant medžių lapus.

Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai. I-ąją vietą užėmė Upninkų mokyklos komanda. II-oji vieta atiteko Bukonių mokyklos komandai. Renginį užbaigėme žaidimu ,,Draugystės tunelis“. Į jį sustojo dalyviai ir žiūrovai.

Mokiniai smagiai ir turiningai praleido laiką ir nutarė susitikti kitų metų rudenį.

 

                                                                                          

Inga Kazokaitytė, Jolita Pranskūnienė, pradinių klasių mokytojos

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.