Naujienos

Rudens gėrybių paroda ,,Stebuklai iš gamtos gėrybių“

2018-10-15

Atskubėjęs rudenėlis dovanoja daug nuostabių spalvotų akimirkų ir gėrybių – tik spėk viskuo grožėtis ir rinkti,  kas po kojomis šnara, čeža. Ruduo – tai puikių akimirkų, gamtos pažinimo metas.

Spalio 9-19 dienomis vyksta tradicinė rudens gėrybių paroda. Darbelių autoriai – lopšelio – darželio vaikai, tėveliai ir mokiniai. Parodos tikslas – skatinti vaikų kūrybiškumą, originalias meninės saviraiškos formas, bendraujant su šeimos nariais, auklėtojomis, mokytojomis. Mokyklos bendruomenės nariai aktyviai ruošėsi rudens gėrybių parodai ,,Stebuklai iš gamtos gėrybių“, kurios metu gamino linksmus ir smagius  personažus: originaliai papuošė daržoves, dekoravo jų siluetus panaudojo įvairias dailės priemones, gamtines medžiagas. Negalime atsistebėti  ikimokyklinio, priešmokyklinio ugdymo grupių, pradinukų, 5-10 klasių mokinių ir jų tėvelių kūrybingumu, todėl visi smagiai grožimės puikiomis rudens gėrybių kompozicijomis. Dėkojame visiems aktyviems parodos dalyviams.

 

Jolita Minkštimaitė, geografijos mokytoja

Milda Bernotienė, pradinių klasių mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.