Naujienos

„Robotų mūšio“ konkurse

2019-05-23

Vykdant  projektą „Matematika – laimėtojų mokslas“ kartu su Šėtos gimnazija ir Truskavos pagrindine mokykla, gegužės 23 dieną dalyvavome Kėdainių r. Šėtos gimnazijos organizuotame „Robotų mūšio“ konkurse. Šiame konkurse dalyvavo penkios 7-8 klasių mokinių komandos. Mūsų komandai „Transformeriai“ atstovavo septintokai Justas S. ir Gabrielius M. ir aštuntokai Eglė S. bei Mangirdas S. Rengiantis konkursui, komandai reikėjo sukonstruoti Lego robotą, kuris savo matmenimis neviršytų 15 cm ilgio ir pločio bei nesvertų daugiau negu 1 kg. Vėliau robotą reikėjo suprogramuoti taip, kad jis turėtų aptikti varžovą ir gebėtų jį išstumti iš ringo, pats neiškrisdamas anksčiau. Mūsų komandai tai buvo krikštas tokiame konkurse ir smagu buvo išmėginti savo sukurtą robotuką kovojant. Ir visai šauniai kovodami su Šėtos gimnazijos komandomis pavyko jas nugalėti, o kaunantis dėl pirmos vietos teko pripažinti Truskavos komandos „Inžinieriai“ pranašumą. Tad sveikiname mūsų mokinių komandą su pirmosiomis kovomis ir užimta aukšta antrąja vieta!

 

Dainius Bisigirskas, robotikos būrelio vadovas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.