Rinksimės medicinos profesijas

2017-04-25

Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro 5-10 kl. mokinės lankėsi Jonavos PSPC Bukonių ambulatorijoje ir palaikomojo gydymo skyriuje, kur susitiko su Jonavos PSPC direktore Asta Sivoloviene bei darbuotojais. „Kokių medicinos ir slaugos darbuotojų Bukonyse reikės ateityje?“ – susitikimas skirtas Nacionalinei ugdymo karjeros savaitei, kurio metu direktorė mergaitėms papasakojo, kokių savybių reikia žmogui, norinčiam dirbti darbą medicinos ir slaugos srityse, kokias kompetencijas ir išsilavinimą reikia įgyti, supažindino su medicinos ir slaugos darbuotojų darbo ypatybėmis, gydytojų ir slaugos darbuotojų darbo sąlygomis. Jonavos PSPC vadovė Asta susitikimo metu akcentavo, kad gydytojo, slaugytojo, kineziterapeuto ir kitų medicinos specialybių pasirinkimas – galimybė turėti darbą neišvykstant iš savo gimtojo kaimo.

Irma Rodaitienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, 6 kl. vadovė

Aistė Pilipavičiūtė, lietuvių k. mokytoja, 5 kl. vadovė