Naujienos

Respublikinis Kalėdinis krepšinio 4x4 turnyras

2018-12-12

Gruodžio 12 dieną Šveicarijos pagrindinėje mokykloje vyko kasmetinis respublikinis Kalėdinis krepšinio 4x4 turnyras. Šiame turnyre varžėsi 6 komandos.

Šauniai turnyre pasirodė mūsų vaikinų komanda, vedama dešimtokų Mindaugo Juozapaičio ir Saido Kisieliaus, A pogrupyje, 34:3 nugalėję Žeimių sportininkus ir 18:12 Kauno rajono Šlienavos pagrindinės mokyklos atstovus, o pusfinalyje 20:7 įveikę Šveicarijos mokyklos sportininkus, patekome į finalą. Finale teko kautis su Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos sportininkais, kurie finalan žengė taip pat be pralaimėjimų. Kaip ir buvo tikėtasi finalas susiklostė labai atkakliai, rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau atkakliai dirbdami gynyboje 12:10 nugalėjome KMAIK ir tapo šio turnyro nugalėtojais, iškovodami taurę ir 1 vietos medalius. Komandoje be jau išvardintų žaidėjų dar žaidė Arūnas Ratautas, Vykintas Kurmelis, Mangirdas Skroblas ir Linas Ragauskas. Sveikiname mūsų mokyklos krepšininkus su puikiu pasirodymu.

 

 Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.