Respublikinis Kalėdinis krepšinio 4x4 turnyras

2018-12-12

Gruodžio 12 dieną Šveicarijos pagrindinėje mokykloje vyko kasmetinis respublikinis Kalėdinis krepšinio 4x4 turnyras. Šiame turnyre varžėsi 6 komandos.

Šauniai turnyre pasirodė mūsų vaikinų komanda, vedama dešimtokų Mindaugo Juozapaičio ir Saido Kisieliaus, A pogrupyje, 34:3 nugalėję Žeimių sportininkus ir 18:12 Kauno rajono Šlienavos pagrindinės mokyklos atstovus, o pusfinalyje 20:7 įveikę Šveicarijos mokyklos sportininkus, patekome į finalą. Finale teko kautis su Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegijos sportininkais, kurie finalan žengė taip pat be pralaimėjimų. Kaip ir buvo tikėtasi finalas susiklostė labai atkakliai, rungtynės vyko taškas į tašką, tačiau atkakliai dirbdami gynyboje 12:10 nugalėjome KMAIK ir tapo šio turnyro nugalėtojais, iškovodami taurę ir 1 vietos medalius. Komandoje be jau išvardintų žaidėjų dar žaidė Arūnas Ratautas, Vykintas Kurmelis, Mangirdas Skroblas ir Linas Ragauskas. Sveikiname mūsų mokyklos krepšininkus su puikiu pasirodymu.

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas