Naujienos

Respublikinėje dorinio ugdymo (tikybos) konferencijoje

2019-03-05

Respublikinėje dorinio ugdymo (tikybos) konferencijoje „Tikėjimas ir mokslas – du sparnai kilti į tiesą: vilties ir tikėjimo švyturiai“, kuri vyko Jonavos Jeronimo Ralio gimnazijoje, net 2 pranešimus parengė mūsų mokyklos – daugiafunkcio centro mokiniai. 7 kl. mokinys Justas pristatė pranešimą „Dievo tarnas kankinys kun. P. Budrys“ – apie jo gyvenimą, kunigystę iki neteisingo nuosprendžio sušaudyti Rusijoje, jo išlikusias darbo vietas ir tai, jog Rusijos Katalikų Bažnyčia, bendradarbiaudama su Šiaulių vyskupija, iš kur kunigas ir kilęs, pradėjo beatifikacijos, t.y. paskelbimo palaimintuoju bylą. 8 kl. mokinės Dominyka ir Gabrielė dalinosi žiniomis apie iškilų laisvės kovotoją mons. Alfonsą Svarinską. Pranešimo parengimui jos nuvyko net į Panevėžį, kur susitiko su monsinjoro bendražygiu vyskupu Jonu Kaunecku ir tuo, ką sužinojo, pasidalino vaizdo pristatyme. Mokinius konferencijai paruošė tikybos mokytoja ses. Pranciška.


ses. Pranciška, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

Atgal

 
  2020 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.