Naujienos

Respublikinė tikybos antrų klasių viktorina „Tikėjimo kelionė“

2022-11-21

Lapkričio 21 dieną Jonavos pradinėje mokykloje vyko respublikinė tikybos antrų klasių viktorina „Tikėjimo kelionė“. Tai buvo finalinis etapas, į kurį pateko pirmajame etape geriausiai sudalyvavę antrų klasių mokiniai. Į mokyklą sugužėjo net dešimt komandų. Viktorinoje dalyvavo Jonavos Šv. apaštalo Jokūbo bažnyčios dekanas kunigas Virginijus Birjotas. Viktoriną pravedė mokyklos direktorė. Kol vaikai dainavo, sportavo, piešė, šoko, vaidino, žaidė įvairius žaidimus ir atsakinėjo į klausimus - vaikus atlydėjusios mokytojos edukacijoje gamino Kalėdinius angelus. Po visų užduočių vaikai buvo pavaišinti bandele ir arbata. Visi mokinukai iškovojo įvairias nominacijas. Džiaugiamės mokinių pasiekimais.

Jūratė Žemaitaitienė, dorinio ugdymo (tikybos) mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.