Naujienos

Respublikinė anglų kalbos 2-4 klasių mokinių „Smart Kids 2023“ viktorina

2023-05-29

Gegužės 29 d. Jonavos r. Bukonių mokykloje-daugiafunkciame centre vyko respublikinė anglų kalbos 2-4 klasių mokinių „Smart Kids 2023“ viktorina.

Viktorinos „Smart Kids“  tikslas buvo  išrinkti tiksliausiai ir daugiausiai į užduotus klausimus atsakiusią komandą. Viktoriną sudarė 5 temos (riddles, grammar, family, preposiotions, questions) po 5 klausimus, kiekvienas klausimas buvo vertinamas taškais nuo 100 iki 500. Komandos surinktų taškų skaičius lėmė viktorinos nugalėtojus. Renginio metu mokiniai buvo gerai nusiteikę, visi kartu dainavo „Hello“ ir „Good bye“ dainas, komandos nariai tarpusavyje  diskutavo atsakinėdami į klausimus.

Mūsų 4 klasės mokinai Emilija, Kamilė, Gabija ir Karolis dirbo kaip tikra komanda ir užėmė II-ą vietą. I-os vietos nugalėtoja – Jonavos pagrindinės mokyklos 3 klasės mergaičių komanda ir III-čia vieta atiteko – Jonavos „Lietavos“ pagrindinės mokyklos 4 klasės mokiniams.

Nugalėtojams buvo įteikti diplomai ir dovanėlės. Dėkojame mokytojams, mokiniams už dalyvavimą, puikų pasirodymą ir gerai kartu praleistą laiką.

 

Aurelija Kukienė, anglų kalbos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.