Naujienos

Renginyje ,,Šimtmečio orientacinės varžybos“

2018-05-25

Gegužės 25 d. Jonavos r. Kulvos A. Kulviečio mokyklos teritorijoje ir Kulvos kaimo apylinkėse vyko rajoninis 6-8 klasių mokinių geografijos ir kūno kultūros renginys ,,Šimtmečio orientacinės varžybos“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos 6-8 klasių komanda: Justas Smailys (6 kl.), Miglė Skorobogatova (7 kl.), Gustė Pranskūnaitė (8 kl.), Greta Moskutė (8 kl.), Augustinas Gabnys (8 kl.), taip pat svečiai ir Šveicarijos pagrindinės mokyklos bei dvi šeimininkų komandos.

Geografijos mokytoja Miglė Jakštienė supažindino visus dalyvius su orientacinių varžybų taisyklėmis bei užduotimis. Burtų keliu mokiniai buvo suskirstyti  į skirtingų mokyklų komandas. Kiekviena komanda gavo žemėlapį, reikėjo surasti 10 punktų, kuriuose buvo paslėptos užduotys, jas teisingai atlikti ir pažymėti kryžiažodyje. Svarbiausia buvo ne tik žinios, bet greitis, nes laimėjo ta komanda, kuri užduotis atliko ne tik teisingai, bet ir greitai. Likimas lėmė, kad mūsų mergaitės Miglė ir Gustė pateko į tą pačią komandą, ir jų komanda tapo nugalėtoja, buvo apdovanotos medaliais, o visa mūsų komanda apdovanota padėkos raštu, bei pavaišinta pačių mokinių keptais sausainiais.

 

Jolita Minkštimaitė, geografijos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.