Naujienos

Renginyje “Būk saugus vasarą”

2018-05-16

Gegužės 16 dieną  Bukonių mokyklos - daugiafunkcio centro priešmokyklinukai ir 1-2 klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis vyko į Jonavos sporto areną, kur vyko renginys “Būk saugus vasarą”. Renginio organizatoriai Vaikų ir jaunimo visapusiško lavinimo centras (VLC) ir radijo stotis “Extra FM” kvietė vaikus ateiti ir sužinoti, kaip saugiai ir smagiai praleisti vasarą gatvėje, kieme, vandenyje ar miške.

Renginį pradėjo ir visus 700 vaikų ir jų mokytojas pasveikino Jonavos rajono meras Eugenijus Sabutis ir “Jonavos vandenys” direktorius Mindaugas Sinkevičius.

Vyko eismo pamokėlės su linksmuoju Zebriuku, šuniuku Amsiumi. Pristatytos pirmosios pagalbos saugių pramogų vandenyje taisyklės ir savigynos pamokėlės. Ugniagesiai leido vaikams ne tik pamatyti, kuo gesina gaisrus, bet ir įlipti į mašinos vidų. Kariai papasakojo ir parodė vaikams, kokie daiktai reikalingi tarnyboje. Renginio kulminacija į dangų buvo paleisti Lietuvos vėliavos spalvų balionai. Visi renginyje dalyvavę vaikai buvo apdovanoti saldžiais prizais ir atšvaitais.


Ona Vaitkevičienė, PUG pedagogė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.