Renginiai laisvei

2017-03-03

Kovo 3 dieną mokykloje įvyko KPV renginiai, skirti kovo 11-ai, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Atvykę į mokyklą KASP Dariaus ir Girėno apygardos 2-osios rinktinės kariai pasakojo, kaip tapo savanoriais, demonstravo atsivežtą ginkluotę ir pasakojo apie tarnybą kariuomenėje. Manome, kad tai ne vieną mokinį paskatins rinktis kario profesiją ar tapti Lietuvos kariuomenės savanoriu.

Vėliau renginių salėje įvyko popietė-viktorina "Dainos ir žinios laisvei", kurios metu 5-10 klasių mokiniai ne tik galėjo pasivaržyti viktorinoje, bet ir dainuojant liaudies dainas parodyti savo patriotiškumą  gimtajam kraštui.

Jūratė Stankaitienė, istorijos ir pilietiškumo pagrindų mokytoja metodininkė