Naujienos

Rašėme Nacionalinį diktantą

2018-03-02

Kovo 2 dieną Lietuvoje ir už jos ribų jau vienuoliktą kartą buvo rašomas Nacionalinis diktantas. Aktyviai į diktanto organizavimą ir rašymą mūsų mokykloje įsitraukėme ir mes. Kaip ir kasmet lietuvių kalbos kabinete rinkosi ne tik raštingiausi ar gramatikos, skyrybos taisykles puikiai išmanantys mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai, kaimo bendruomenės nariai, tačiau ir kalbos mylėtojai, puoselėtojai. Smagu, jog Nacionalinio diktanto rašymas tampa mylinčių gimtąjį žodį žmonių susibūrimo vieta.

Linksmai besišnekučiuodami diktanto dalyviai pritilo, išgirdę paskelbtą Nacionalinio diktanto pradžią. Buvo smalsu sužinoti kokio rašytojo kūrinį teks rašyti šiemet. Ir visai netrukus buvo paskelbta, jog bus rašomas vienuolio pranciškono Juliaus Sasnausko tekstas „Vienkartinumas“.

Ačiū visiems atėjusiems ir rašiusiems Nacionalinį diktantą.

Dovilė Bisigirskienė, lietuvių kalbos mokytoja

Aistė Pilipavičiūtė, vyresn. lietuvių kalbos mokytoja

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.