Rajoninis krepšinio turnyras

2024-02-14

Vasario 14 dieną mūsų mokyklos sporto salėje vyko rajoninis krepšinio 3x3 turnyras, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Varžybose rungėsi Kulvos A. Kulviečio mokyklos, „Lietavos“ pagrindinės mokyklos, „Neries“ pagrindinės mokyklos ir mūsų mokyklos komandos. Varžybos vyko rato sistema.

Ne vieneriose rungtynėse vyko atkakli kova ir turnyras susiklostė taip, kad paskutinėse komandų rungtynėse ir sprendėsi, kas užims visas prizines vietas. Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro sportininkai 26:22 įveikė Kulvos A. Kulviečio mokyklos sportininkus ir iškovojo 3 vietos medalius. Pirmos vietos medaliai ir nugalėtojų taurė atiteko „Neries“ pagrindinės mokyklos komandai, 35:26 nugalėjusiai „Lietavos“ pagrindinės mokyklos sportininkus, kuriems atiteko 2 vietos medaliai.

Dėkojame visoms atvykusioms komandoms ir jų vadovams už dalyvavimą šiame krepšinio turnyre. Lauksime visų kitais metais.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas