Rajoniniame renginyje „Pasinerkime į Jo gailestingumą“

2016-11-16

2016 m. lapkričio 16 d. Ruklos J. Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras pakvietė Jonavos rajono mokyklų specialiųjų poreikių turinčius pradinukus į jiems skirtą metinį renginį „Pasinerkime į Jo gailestingumą“. Su mūsų mokyklos tikybos mokytoja ses. Pranciška ir logopede Rosita į šią šventę vyko Andrius, Nojus, Aušra, Nojus ir Airidas. Komandos kapitonu tapo Andrius.

Vaikai buvo pasveikinti mokyklos vadovų ir gražia šeimininkų programa – dviem dainelėmis, kurias atliko vietos bendraamžiai.  Po to sekė įvairios užduotys: reikėjo pristatyti namų darbą, paskui sudėti pabirusius žodžius, sudėti didelę „dėlionę“ , spręsti kryžiažodį. Tai buvo tarsi viktorina, kurioje lenktyniavo daugiau nei 10 mokyklų. Sesės vienuolės iš Ruklos parapijos vaikų dinos centro skaičiavo rezultatus. Geriausiai pasirodė Panoterių mokykla, surinkusi daugiausia balų. Tačiau visi dalyviai taip pat buvo padovanoti saldžiais prizais ir atminimo dovanėlėmis. Renginys buvo trumpas, tačiau įdomus, nuotaikingas, turėjome progos net pašokti su visais ratelyje. Už kasmetinę tokią šventę – viktoriną esame dėkingi Ruklos mokyklos-daugiafunkcio centro spec. pedagogei Sonatai ir tikybos mokytojai Jolantai.

Ses. Pranciška, tikybos mokytoja