Puikus pasirodymas smiginio varžybose

2024-03-13

Kovo 13 dieną  Jonavos sporto arenoje vyko Jonavos mokyklų žaidynių berniukų ir mergaičių smiginio varžybos. Mūsų mokyklos berniukų komanda, kuriai atstovavo 8 klasės mokiniai Kornelijus Bapkauskas ir Titas Strikauskas, 0:2 pralaimėjo J.Ralio gimnazijos sportininkams ir 1:2 Senamiesčio gimnazijos atstovams užėmė 3 vietą. Merginų komanda, kurioje žaidė aštuntokės Agnė Bartošiūtė ir Emilija Beliauskaitė,  2:1 įveikė Senamiesčio gimnazijos sportininkes, vėliau 2:0 nugalėjo J. Ralio gimnazijos atstoves ir užėmė 1 vietą bei įgijo teisę dalyvauti finalinėse Lietuvos mokyklų žaidynių mergaičių smiginio varžybose.  Sveikiname abi mūsų komandas ir džiaugiamės puikiu mergaičių pasirodymu bei linkime sėkmingo pasirodymo finalinėse varžybose Elektrėnuose.

Dainius Bisigirskas, fizinio ugdymo mokytojas