Naujienos

Puikus krepšininkų pasirodymas tarpzoninėse varžybose

2019-01-10

Sausio 10 dieną mūsų mokyklos vaikinų krepšinio komanda dalyvavo Panevėžio rajono Dembavos progimnazijos sporto salėje vykusiose Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų tarpzoninėse krepšinio 3x3 varžybose. Tai buvo paskutinis etapas prieš finalus, todėl visi varžovai buvo labai pajėgūs. Mūsų vaikinai - Mindaugas Juozapaitis, Saidas Kisielius, Arūnas Ratautas ir Mangirdas Skroblas  žaidė puikų krepšinį. Jie 13:7 įveikė Širvintų raj. Gelvonų gimnazijos sportininkus, 9:7 Ukmergės raj. Želvos gimnazistus ir tik finalinėse varžybose, jau pritrūkę jėgų, 5:15 pralaimėjo Panevėžio raj. Krekenavos M. Antanaičio gimnazijos komandai, kuri ir iškovojo vienintelį kelialapį į finalinį etapą. Mūsų mokiniai už šaunų pasirodymą buvo apdovanoti 2 vietos taure, medaliais ir diplomais. Sveikiname mūsų krepšininkus su jų puikiu pasiekimu.

 Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2019 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.