Naujienos

Puikus futbolo komandos pasirodymas

2019-04-30

Šių metų balandžio 30 dieną Jonavos centrinio stadiono dirbtinės dangos aikštėje vyko Kauno apskrities B grupės Golas2019 U-17 amžiaus grupės futbolo varžybos. Mūsų komanda, kurią sudarė 6-10 klasių merginos ir vaikinai šauniai sužaidė šiose varžybose.  Po pirmųjų rungtynių, kurias 2:4 pralaimėjome Kauno J. Jablonskio gimnazijos komandai (M. Juozapaitis pelnė 2 įvarčius), net 5:1 įveikėme Kauno A. Stulginskio mokyklos-daugiafunkcio centro komandą (M. Juozapaitis-3, R. Kačinskas-2 įvarčiai), 2:2 lygiomis sužaidėme su Šveicarijos pagrindine mokykla (M. Juozapaitis-2 įvarčiai) ir 3:0 nugalėję Jiezno gimnazijos sportininkus (M. Juozapaitis-2, A. Ratautas-1įvartis), pelnytai užėmėm II vietą ir patekome į finalines Kauno apskrities varžybas. Be mūsų vaikinų, kurie pelnė įvarčius, siekiant pergalių šauniai prisidėjo ir Vykintas Kurmelis, Andrius Arbočius, Gvidas Sabaliauskas, o gynybą “cementavo” merginos, tai sesės Ernesta ir Dominyka Ragauskaitės, Dovilė Šveikauskaitė, Miglė Skorobogatova. Gerai žaidė ir Linas Ragauskas, tačiau pirmose rungtynėse patirta trauma neleido jam toliau dalyvauti varžybose, tad linkime jam kuo greičiau pasveikti ir lauksime jo prisijungiant prie komandos kitose varžybose. Sveikiname mūsų sportininkus ir lauksime jų sekančių sėkmingų pasirodymų.

 

Dainius Bisigirskas, kūno kultūros mokytojas

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.