Naujienos

Protų mūšis AIDS dienai paminėti

2014-12-01


          Prisidedant prie užkrečiamųjų ligų ir AIDS centro organizuotos iniciatyvos Pasaulinei AIDS dienai paminėti, mūsų mokyklos 5-10 klasių mokiniai ir mokytojai dalyvavo protų mūšyje „AIDS: geriau žinoti. Renginio tikslas – ugdyti mokinių supratimą ir gilinti žinias apie AIDS problemą, skatinti saugų elgesį ir informuoti, kaip užkirsti kelią šios ligos plitimui. 

       Protų mūšyje varžėsi mišrios 5-10 klasių mokinių ir mokytojų 7 komandos. Visi protų mūšio dalyviai segėjo raudonus kaspinus – AIDS simbolius. Mūšį laimėjo 7-oji komanda - nugalėtojai apdovanoti ULAC direktoriaus padėkomis.

        Visi protmūšio dalyviai sužinojo daugybę naudingų dalykų, susijusių su ŽIV, AIDS, užkrečiamomis ligomis, jų prevencija...


                      Dalia Autukienė, biologijos mokytoja metodininkė

Atgal

 
  2021 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.