Naujienos

Protų kovos "Vienuolika - trisdešimt"

2020-03-09

          5-10 klasių mokiniai, mokytojai, darbuotojai, Bukonių kaimo gyventojai dalyvavome Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmečiui skirtame protmūšyje „VIENUOLIKA – TRISDEŠIMT“ (žaidė vienuolika komandų KOVO 11-osios trisdešimtmečiui) Bukonių kultūros centre. Komandas lydėjo azartas, susikaupimas, susitelkimas. Teisingu keliu kartais mus nukreipdavo proto kovų vedančiosios Bukonių kultūros centro vadovė Karolina ir septintokė Rugilė.
          Komandos apdovanotos asociacijos "Bukonių kaimo bendruomenė" moterų keptais skruszdėlynais. Po proto kovų Bukonių kaimo erdves papuošėme vėjo malūnėliais.

          MŪSŲ LAISVĖS 30-ETĮ PASITIKOME KARTU!!!

                          Dalia Autukienė, direktorė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.