Protmūšyje „Laisvės kelias“

2024-02-15

Vasario 15 d., minint Vasario 16 –ąją,  Jonavos r. Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro 7-8 klasių mokinių komanda, dalyvavo Jonavos KC Krašto muziejaus organizuotame protmūšyje „Laisvės kelias“ . Pasitikusi Jonavos KC Krašto muziejaus darbuotoja trumpai papasakojo protmūšio eigą ir mokiniai pradėjo atsakinėti į  klausimus. Jų buvo labai įvairių: nuo sudėtingų iki reikalaujančių dėmesingumo. Puikiai įveikę visus klausimus, trys geriausiai atsakę mokiniai buvo apdovanoti Jonavos Kultūros centro kvietimais į filmą. Tai  buvo puiki galimybė išbandyti savo žinias ir sugebėjimus, gerinti komunikacijos įgūdžius, plėtoti intelektualinius gebėjimus ir, žinoma, praleisti laiką su draugais. Dėkojame JKC Krašto muziejui už puikų renginį!

Jolanta Litvinovienė, istorijos mokytoja