Naujienos

Projektinių, kūrybinių, tiriamųjų darbų mugė

2019-06-20

Birželio 20 dieną mūsų mokykloje vyko „Projektinių, kūrybinių, tiriamųjų darbų mugė „Ieškau, tiriu, mąstau“. 5-10 klasių mokiniai pristatė savo kūrybinius darbus, projektus.

 Mugė prasidėjo 7 klasės mokinių Gabrieliaus ir Aimando parengto projekto „Robotukai važiuoja“ pristatymu. Visiems buvo įdomu, kaip valdomi robotukai važiuoja, atlieka įvairius judesius ( robotikos būrelio vadovas mokytojas Dainius Bisigirskas). 6 klasės mokiniai Arnas ir Sabrina pristatė klasės parengtą lietuvių kalbos projektą „Seniausia šeimos giminės knyga“ (lietuvių kalbos mokytoja Aistė Pilipavičiūtė). Taip pat mokiniai pristatė ir kitų dalykų projektus, kūrybinius darbus, tyrimų, eksperimentų projektus. 8 klasės mokiniai pristatė anglų kalbos projektą „Mano mėgstamiausia TV laida, filmai“, etikos projektą pristatė Eglė „Mada ir stilius“, Miglė supažindino su fizikos projektu „Eksperimentai, bandymai“.  5 klasės mokiniai pateikė projektą „Mano medis“, 8 klasės mokiniai – geografijos projektą „Europos valstybių interaktyvių žemėlapių kūrimas“.

Buvo pateikti integruoti – kūrybiniai darbai, tai: dailės – matematikos projektas „Mandala“, lietuvių kalbos – dailės „Pilis“. 9 klasės mokinė Dovilė pateikė klasės  kūrybinį darbą „Drakonas“, matematikos – „Laikrodžiai“.

Svetlana Vorobjova, etikos ir rusų kalbos mokytoja, mokytojų metodinės grupės pirmininkė

Atgal

 
  2023 © Visos teisės saugomos. Jonavos r. Bukonių mokykla-daugiafunkcis centras.